O nás

Prečo ITNets?

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti (od roku 1990) v oblasti predaja a servisu výpočtovej techniky a tieto sú prenášané formou profesionality a cieleného zásahu na Vás. Týka sa to zakúpenia, inštalácie, opravy vášho počítača, tlačiarne, siete, servera, kamery alebo zabezpečovacej techniky.

Naši pracovníci vďaka skúsenostiam vyriešia ľubovoľný problém s vašou výpočtovou technikou. Nezáleži na značke, výrobcovi, verzii alebo dodávateľovi.

Práce vykonávame v mieste inštalácie výpočtovej techniky, nie je ju potrebné priniesť do prevádzkárne našej spoločnosti.

Na základe našich skúseností Vám budeme vedieť oznámiť predpokladanú cenu zásahu vopred.

Naša spoločnosť preberá do svojej servisnej starostlivosti akúkoľvek výpočtovú techniku, akejkoľvek značky, výrobcu či dodávateľa. Vďaka našim skúsenostiam sa vysporiadame takmer s každým problémom. Je to pre nás výzva!

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás.
Niečo o nás

Vykonávame správu PC, správu serverov, správu sietí. Dodávame vstupné bezpečnostné systémy, kamerové systémy a pokladničné systémy. Služby pre firmy poskytujeme na základe preferencie zákazníka aj na báze „pay as you go“. Pre domácich užívateľov vykonávame opravy a predaj PC, samozrejmosťou je odborné poradenstvo.

Čítať viac